Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJosef Svoboda
Jarní pohled na sv. Mikuláše
Id: 500101
olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 91x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2024,05-1,14,19,37,00
( 14.5.2024, 19:37:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |