Čas na serveru 12:41:30

Josef Váchal
Agrippa Cornelius

Id: 466902

Agrippa Cornelius

  •  / Agrippa Cornelius / Josef Váchal

dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno vlevo dole v tisku, autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři

zobrazeno: 484x

Vyvolávací cena: