Čas na serveru 07:44:36

Josef Váchal
Angelus Silesius

Id: 466904

Angelus Silesius

  •  / Angelus Silesius / Josef Váchal

dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři

zobrazeno: 281x

Vyvolávací cena:

3 600