Čas na serveru 12:54:43

Josef Váchal
Anna Kateřina Emmerichová

Id: 466905

Anna Kateřina Emmerichová

  •  / Anna Kateřina Emmerichová / Josef Váchal

dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři

zobrazeno: 371x

Vyvolávací cena:

4 200