Čas na serveru 16:32:29

Josef Váchal
Jáma a kyvadlo

Id: 474605

Jáma a kyvadlo

  •  / Jáma a kyvadlo / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2453x

Vyvolávací cena:

2 703