Čas na serveru 06:51:13

Josef Váchal
Prales pod Falkensteinem

Id: 101604

Prales pod Falkensteinem

  •  / Prales pod Falkensteinem / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, č. listu 5, velikost tisku 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, ve spodní části poškozeno kapalinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5573x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 70