Čas na serveru 06:45:30

Kája Saudek
Anna (říká Anno)

Id: 500203

Anna (říká Anno)

  •  / Anna (říká Anno) / Kája Saudek

kombinovaná technika, tužka/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3630x

Vyvolávací cena:

100 100

Příhozy: 97