Čas na serveru 02:56:33

Kája Saudek
Dlouholeté zkušenosti

Id: 246906

Dlouholeté zkušenosti

  •  / Dlouholeté zkušenosti / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo evidováno v archivu autora

zobrazeno: 6132x

Vyvolávací cena:
6 000

64 000

Příhozy: 66