Čas na serveru 12:51:58

Kája Saudek
Hodina baletu

Id: 378811

Hodina baletu

  •  / Hodina baletu / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1345x

Vyvolávací cena:

17 000