Čas na serveru 01:16:53

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378812

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 10 x 28 cm, neznačeno a 20 x 25 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1332x

Vyvolávací cena:
4 800

22 150