Čas na serveru 07:51:28

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378815

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, neznačeno a 17 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1100x

Vyvolávací cena:

12 500