Čas na serveru 14:13:22

Kája Saudek
Konvolut tří kusů

Id: 378819

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12,8 x 10 cm, značeno a popsáno ve spodní části a 17,7 x 14,5 cm, neznačeno a 17 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2107x

Vyvolávací cena:

17 000