Čas na serveru 09:28:39

Kája Saudek
Na křižovatce

Id: 442409

Na křižovatce

  •  / Na křižovatce / Kája Saudek

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 31 x 44 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 850x

Vyvolávací cena:

8 505