Kája Saudek
PF 1990
Id: 506002
kombinovaná technika, akvarel/tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno na levé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2477x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
2024,05-1,14,21,06,00
minimální příhoz 500 Kč