Čas na serveru 22:33:46

Kamil Linhart
Krajina na Baltu

Id: 440101

Krajina na Baltu

  •  / Krajina na Baltu / Kamil Linhart

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, neznačeno, olištováno, ve spodní části potřísněné plátno

zobrazeno: 2585x

Vyvolávací cena:

40 000