Čas na serveru 18:54:46

Karel Černý
Constanta

Id: 491102

Constanta

  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý

pastel/papír, rozměr listu 48 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 604x

Vyvolávací cena:

27 000