Čas na serveru 19:45:18

Karel Černý
Dívka u stolu

Id: 20702

Dívka u stolu

  •  / Dívka u stolu / Karel Černý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, č. 8/31, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4368x

Vyvolávací cena:
1 200

12 502

Příhozy: 56