Čas na serveru 01:06:11

Karel Černý
V parku

Id: 385805

V parku

  •  / V parku / Karel Černý
  •  / V parku / Karel Černý
  •  / V parku / Karel Černý
  •  / V parku / Karel Černý

kresba tužkou/papír, rozměr viditelný 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1243x

Vyvolávací cena:

25 000