Čas na serveru 13:06:48

Karel Chaba
Slepá ulička

Id: 402103

Slepá ulička

  •  / Slepá ulička / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba lokálně promáčknutá

zobrazeno: 3459x

Vyvolávací cena:

88 000

Účastníci: 27

Příhozy: 104