Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaKarel Hofman
Za stodolou
Id: 497401
olej/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 111x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,13,19,44,00
( 13.5.2024, 19:44:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |