Čas na serveru 11:10:44

Karel Holan
Periferie v zimě

Id: 246505

Periferie v zimě

  •  / Periferie v zimě / Karel Holan

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně autorovo věnování

zobrazeno: 2566x

Vyvolávací cena:
4 200

14 000