Čas na serveru 12:41:26

Karel Šimůnek
Konvolut dvou kusů - Akty

Id: 459507

Konvolut dvou kusů - Akty

  •  / Konvolut dvou kusů - Akty / Karel Šimůnek

Akt č.1, kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr (ovál) 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Akt č.2 kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr (ovál) 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 372x

Vyvolávací cena:

4.3.2024, 21:41:00

4.3.2024 20:41 3 000 Kč