Čas na serveru 14:30:06

Karel Šustek
Národní divadlo

Id: 60812

Národní divadlo

  •  / Národní divadlo / Karel Šustek

olej/plátno, rozměr 80 x 123 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 7401x

Vyvolávací cena:

13 600