Čas na serveru 05:08:07

Kristian Kodet
Akt

Id: 447205

Akt

  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet

olej/papír fixovaný na kartonu, rozměr 58 x 18 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 533x

Vyvolávací cena:

34 000