Čas na serveru 05:25:40

Kristian Kodet
Anděl

Id: 464708

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 546x

Vyvolávací cena: