Čas na serveru 02:19:03

Kristian Kodet
Dialog

Id: 471705

Dialog

  •  / Dialog / Kristian Kodet
  •  / Dialog / Kristian Kodet
  •  / Dialog / Kristian Kodet
  •  / Dialog / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 960x

Vyvolávací cena:
10 500

39 000