Kristian Kodet
Hlava
Id: 485802
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 139x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč
2024,05-1,13,21,15,00
minimální příhoz 1 000 Kč