Čas na serveru 07:01:12

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 447203

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr 48 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 638x

Vyvolávací cena:

12 100