Čas na serveru 04:12:13

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 463103

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

olej/deska, rozměr 35 x 23 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2013

zobrazeno: 2539x

Vyvolávací cena:

54 000