Kristian Kodet
Hlavy
Id: 482006
olej/karton, rozměr ve výřezu 82,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 422x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
26 000 Kč
2024,05-1,13,21,24,00
minimální příhoz 1 000 Kč