Čas na serveru 01:44:49

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 482006

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr ve výřezu 82,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 422x

Vyvolávací cena:

26 000

2024,05-1,13,21,24,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu