Kristian Kodet
Hlavy
Id: 491806
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3618x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
2024,05-1,13,19,34,00
minimální příhoz 500 Kč