Čas na serveru 04:21:55

Kristian Kodet
Hudebník

Id: 478904

Hudebník

  •  / Hudebník / Kristian Kodet
  •  / Hudebník / Kristian Kodet
  •  / Hudebník / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorský tisk

zobrazeno: 1052x

Vyvolávací cena:

7 500