Kristian Kodet
Hudebník
Id: 491805
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 16,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 114x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,13,19,47,00
minimální příhoz 500 Kč