Čas na serveru 06:00:23

Kristian Kodet
Ležící

Id: 463102

Ležící

  •  / Ležící / Kristian Kodet
  •  / Ležící / Kristian Kodet
  •  / Ležící / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2010

zobrazeno: 2650x

Vyvolávací cena:

23 000