Čas na serveru 09:55:31

Kristian Kodet
Mezi křídly

Id: 441601

Mezi křídly

  •  / Mezi křídly / Kristian Kodet

olej/plátno, ovál - rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1312x

Vyvolávací cena:

23 000