Čas na serveru 09:02:38

Kristian Kodet
Milenci

Id: 453502

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 969x

Vyvolávací cena:

42 000

Účastníci: 20