Čas na serveru 15:11:49

Kristian Kodet
Milenci

Id: 471704

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1092x

Vyvolávací cena:
9 500

61 000