Čas na serveru 12:34:39

Kristian Kodet
Muž s torzem

Id: 482005

Muž s torzem

  •  / Muž s torzem / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 24 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1305x

Vyvolávací cena:

24 000