Čas na serveru 06:14:22

Kristian Kodet
Portréty

Id: 433107

Portréty

  •  / Portréty / Kristian Kodet
  •  / Portréty / Kristian Kodet
  •  / Portréty / Kristian Kodet

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 29 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, vznik 1969

zobrazeno: 2401x

Vyvolávací cena:

16 500