Čas na serveru 15:16:17

Kristian Kodet
Ptáček

Id: 497503

Ptáček

  •  / Ptáček / Kristian Kodet
  •  / Ptáček / Kristian Kodet
  •  / Ptáček / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 185x

Vyvolávací cena:

17 500

2024,05-1,13,20,23,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu