Kristian Kodet
Ptáček
Id: 497503
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 185x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
2024,05-1,13,20,23,00
minimální příhoz 500 Kč