Čas na serveru 13:12:38

Kristian Kodet
Siluety

Id: 429903

Siluety

  •  / Siluety / Kristian Kodet
  •  / Siluety / Kristian Kodet
  •  / Siluety / Kristian Kodet
  •  / Siluety / Kristian Kodet

olej/papír, rozměr 59 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1980x

Vyvolávací cena:

39 000