Čas na serveru 08:20:31

Kristian Kodet
Spřízněné duše

Id: 478905

Spřízněné duše

  •  / Spřízněné duše / Kristian Kodet

olej/papír, rozměr ve výřezu 59 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 422x

Vyvolávací cena:
7 500

22 000