Kristian Kodet
Tajemství
Id: 484301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 560x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 000 Kč
2024,05-1,14,21,16,00
minimální příhoz 500 Kč