Čas na serveru 10:47:01

Kristian Kodet
Vyznání

Id: 485801

Vyznání

  •  / Vyznání / Kristian Kodet
  •  / Vyznání / Kristian Kodet
  •  / Vyznání / Kristian Kodet
  •  / Vyznání / Kristian Kodet

olej/sololit, rozměr 77 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1328x

Vyvolávací cena:
12 000

46 000

Účastníci: 22