Čas na serveru 09:29:18

Kristian Kodet
Žena

Id: 463101

Žena

  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet
  •  / Žena / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, rámováno, vznik 2012, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2013

zobrazeno: 1862x

Vyvolávací cena:

27 000