Ladislav Zívr
Prolnutí
Id: 496206
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1063x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
2024,05-1,14,19,40,00
minimální příhoz 100 Kč