Lev Šimák
Na lehátku
Id: 502001
olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 173x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
2024,05-1,13,20,14,00
minimální příhoz 500 Kč