Čas na serveru 09:02:11

Libor Fára
Rytmy

Id: 452107

Rytmy

  •  / Rytmy / Libor Fára
  •  / Rytmy / Libor Fára
  •  / Rytmy / Libor Fára

kombinovaná technika/koláž/tempera/karton, rozměr 62 x 43 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6565x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 50