Ludvík Kohl
Stavení
Id: 437701
tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1821x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,14,20,29,00
( 14.5.2024, 20:29:00 )
minimální příhoz 100 Kč
24.4.2024 | 16:30 | 3 500 Kč |