Čas na serveru 20:47:40

Lutobor Hlavsa
Abstraktní zátiší

Id: 385803

Abstraktní zátiší

  •  / Abstraktní zátiší / Lutobor Hlavsa

kombinovaná technika/lak/olej/plátno, rozměr 44,5 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:

18 700